Studio projektowe Bydgoszcz
                          HOME  >        MAKIETY ARCHITEKTONICZNE

makieta architektoniczna - osiedle druk 3d Makiety projektów architektonicznych, obok wizualizacji, są zwieńczeniem twórczej pracy architekta i pozwalają na zapoznanie się potencjalnemu inwestorowi z całością. Daje spojrzenie na walory estetyczne, które dla laika są często trudne do wyłuskania z tradycyjnej, papierowej dokumentacji projektowej. Makieta pozwala inwestorowi wczuć się w kontekst miejsca, a deweloperowi sprzedać mieszkanie w momencie, gdy nie dysponuje jeszcze zamkniętą inwestycją.

makiety architektoniczne - osiedle domków jednorodzinnych Wykonujemy makiety architektoniczne dla biur architektonicznych i deweloperskich. Oferujemy doskonałe odwzorowanie bryły, detali architektonicznych, faktur, zagospodarowania terenu. Metody i techniki realizacji dostosowujemy każdorazowo do specyfiki projektu.
Zapraszamy do eksploracji naszej galerii, oraz do zapoznania się z ofertą: druk 3d, oraz tworzenie cyfrowych modeli 3d, które wykonujemy także dla całych budynków, na podstawie projektu architektoniczno-budowlanego.
Studio projektowe Bydgoszcz
Studio projektowe Bydgoszcz
Studio projektowe Bydgoszcz
Studio projektowe Bydgoszcz
eco-en    
ul. Altanowa 5/6 Bydgoszcz    
mob. +48 887-559-597    
biuro@eco-en.com.pl    
 informacja o 
cookies