Studio projektowe Bydgoszcz
                          HOME  >        O FIRMIE

Na rynku istniejemy od 2009 roku, kiedy weszła w życie zmiana w Prawie Budowlanym wprowadzająca obowiązek sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej dla budynków. Wówczas po raz pierwszy w Polsce zaczęto wdrażać ideę budowania budynków o niskim zużyciu energii. Sporządzając certyfikaty energetyczne dla setek obiektów budowlanych nabraliśmy doświadczenia jak powinny być projektowane budynki energooszczędne.
W niecałe dwa lata później poszerzyliśmy naszą ofertę o projektowanie, prowadząc jednocześnie usługi o charakterze wspomagającym dla projektowania: inwentaryzacje, wizualizacje, makiety architektoniczne, technologiczne; obsługując rzeszę zadowolonych z naszych usług firm zewnętrznych. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu na pomiary instalacji elektrycznych zaopatrzyliśmy się w najnowocześniejszy sprzęt pomiarowy, dzięki temu także po zakończeniu budowy służymy naszą pomocą w uzyskaniu niezbędnych dokumentów do uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą oraz do kontaktu:

eco-en     ul. Altanowa 5/6     Bydgoszcz
    mob. +48 887-559-597    
e-mail: biuro@eco-en.com.pl

Studio projektowe Bydgoszcz
Studio projektowe Bydgoszcz
Studio projektowe Bydgoszcz
Studio projektowe Bydgoszcz
eco-en    
ul. Altanowa 5/6 Bydgoszcz    
mob. +48 887-559-597    
biuro@eco-en.com.pl    
Modern house. Projekt i wizualizacja Eco-en. Modern house. Projekt i wizualizacja Eco-en. Modern house. Projekt i wizualizacja Eco-en.
 informacja o 
cookies