Studio projektowe Bydgoszcz
                          HOME  >        MODELE - DRUK 3d

Projektując wnętrza, aranżując przestrzeń wokół nas - brakuje nam często jakiegoś konkretnego przedmiotu, który nie znajduje się w seryjnej produkcji. Czasami pragniemy posiadać coś, co będzie w 100% dopasowane do naszych potrzeb.

Zdarza się że producent nie wspiera swoich klientów, nie oferuje części zapasowych, szczególnie w stosunku do części plastikowych ulegających szybkiemu zużyciu. Jedynym rozwiązaniem nie jest zakup nowego urządzenia! Jeśli jesteście Państwo przywiązani do znanego Wam już rozwiązania, a zakup nowego urządzenia wiąże się z wysokimi kosztami - wystarczy zlecić nam odtworzenie części zużytej na podstawie oryginału, a drukowanie w 3d przedłuży funkcjonalność dowolnego mechanizmu.

Nasza firma pozwoli Państwu zmaterializować Wasz pomysł lub zaproponujemy autorskie rozwiązanie i projekt. Jako wsparcie procesu tworzenia wzoru, wykorzystujemy najnowsze techniki cyfrowe, w tym druk 3d, tworząc trójwymiarowe modele przedmiotów, a także np. całe makiety modeli architektonicznych.

Studio projektowe Bydgoszcz
Studio projektowe Bydgoszcz
Studio projektowe Bydgoszcz
Studio projektowe Bydgoszcz
eco-en    
ul. Altanowa 5/6 Bydgoszcz    
mob. +48 887-559-597    
biuro@eco-en.com.pl    
Materiały w wersji cyfrowej do wyceny prosimy przesyłać na adres:
druk3d@eco-en.com.pl
 informacja o 
cookies